Čítárna Unijazzu v Potrvá 20. 11. 2019

Tentokráte jsme přenesli étos čítárny do spřátelené kavárny POTRVÁ, abychom si společně užili hudební večer plný zvučných jmen, která buď již v Unijazzu vystoupila nebo jim to bylo skrze roky slíbeno, žel stěhování nastalo dříve, než jsme jim stačili dát prostor. 


Sešli jsme se tedy ve středu 20. listopadu v kavárně Potrvá, abychom si opět připomněli atmosféru čítárny Unijazz, pobavili se se starými kamarády, známými, štamgasty a láskami, zavzpomínali na nekonečné večery ve čtvrtém patře, ale hlavně abychom si poslechli skvělou muziku a na malou chvíli se schovali před sychravým podzimním večerem.
Během večera se vystoupili Natálie Schejbalová neboli Tali, Barbora Sára a TAMDOLETMA.

Galerie


Čítárna Unijazzu po 24 letech v Jindřišské skončila. Našli jsme však nové prostory na Žižkově, kam se hodláme přesunout na podzim tohoto roku a vybudovat Čítárnu novou, pro potěchu vaši i naši. 

Od začátku roku 2020 jsme navíc založili projekt Čítárna Unijazzu na cestách, realizujeme náš program nejen v Kavárně Únik na Kaštanu, ale i ve spřátelených prostorách na různých místech v Praze. V této praxi budeme pokračovat, dokud se nepřestěhujeme do našich nových prostor. 

Budeme se na toto nově přicházející dobrodružství velice těšit.