Aktuální program čítárny

Zdravíme šachisté, pokud jste se neztratili někde po světě, najděte si čas v neděli 11.10.2020 od 13.00 na Kaštanu, kde proběhne otevřený turnaj v rapid šachu, souběžně s oddílovým přeborem spolku Unichess Praha. Zároveň je turnaj pokračování v tzv., "Battle for the Magnus signed photo!"
Hrajeme klasický sedmikolový rapid na 15 minut, výsledky jsou započítávané na Fide a kromě cen hrajeme o fotografii Magnuse Carlsena, podepsanou fotku z jeho ojedinělé návštěvy Prahy v lednu 7.- 8.1.2020. Vítězství se musí obhájit, jinak se musí vyhrát při pokračování třikrát v kalendářním roce. Tak se přihlaste a doražte v hojném počtu, počet hráčů je ovšem omezen na 30 hráčů!!"
Vstup 100,- v ceně pivo, víno nebo kafe, na baru.
Přihlášky na mail: cidkov@gmail.com nebo 12,45 na místě s přesným datem narození, eventuelně ič Fide.
Díky, sportu zdar a šachům zvlášť!!

Drazí přátelé a kamarádi! Opět se to děje a opět je to tady! Otevřené šuplíky v Unijazzu! Sejdeme se 14. října v našem oblíbeném Punctum Krásovka, kde vám představíme autory a autorky, které jste v rámci naší dramaturgie ještě neslyšeli a neviděli a o kterých se domníváme, že stojí za vidění a za slyšení. Součástí programu bude hudební vložka Nikoli Jankoviće, kterého jsme objevili toto léto. Budeme se na vás tedy těšit moc a mnoho.