Vážení přátelé a kamarádi, všechny dobré duše světa!

Konečně nastala ta kýžená chvíle, ke které jsme v uplynulém roce a půl směřovali, na kterou jsme se těšili, kterou jsme vzývali a radovali se při pomyšlení, že k tomu skutečně jednou dojde.

Čítárna Unijazzu se pomalu (ale jistě) začne usazovat ve svých nových prostorách: v krásné historické budově Krenovka na adrese Husitská 22 v nádherném sousedství Žižkova. S velkým nadšením vás zveme na první pootevření budoucích prostor Unijazzu!


Nejdříve malé obeznámení s faktickou situací: tato nádherná budova se (mimo jiné) dělí na dvě křídla: levé a pravé. Unijazz, spolu s naší Čítárnou a soškou Buddhy, jako takový bude v budoucnu sídlit v křídle pravém, který ale bude až do prosince v procesu rekonstrukce. Prozatímně tedy obsadíme křídlo levé a tam budeme páchat naše obvyklé neplechy skrze podzim a počátek zimy. 

V neděli 6. září se tedy se tedy poprvé sejdeme v našem budoucím křídle, abychom vykopli náš první program. Ten se odehraje v rámci projektu Open House Praha, kdy máte možnost si po Praze prohlédnout budovy a místa, které by vám jindy přístupná nebyla.

Součástí naší akce bude tedy i komentovaná prohlídka s přednáškou o historii a významu zmíněných prostor.
A teď už rychle to, na co se všechno můžete těšit:

Hudba:
Kill The Dandies!
Purplefox Town
Old Folks House

Slam poetry:
Anatol Svahilec
Robert Netuka (Tukan)
Tim Postovit
Večerka
TBA

Vernisáž:
Cristo del Risco a Eva del Risco K.