+ Druhý červnový týden a narozeninová párty! +

Zdravíme! Sluníčko už zase vylezlo, ale my se ho nebojíme - možná už jste si stačil*y všimnout, že nad naším dvorečkem visí originální stínící plachty! Pokud jste je ještě neviděly*i, tak se určitě zastavte - budete se pod nimi cítit tak trochu jako na lodi. A na jaký program se při té příležitosti můžete těšit?

 

Zítra - v úterý 13. 6., nás čeká pořádný literární masakr. Zatímco od 18:30 se bude v salonku (nalevo od vstupu) živě nahrávat další díl podcastu Čtení s Respektem, tentokrát o knihách Bruna Latoura na téma klimatické krize a postpandemického vývoje společnosti, od 19:00 v hlavním sále bude mít svůj pravidelný večer nakladatelství Argo, které pokřtí nové vydání humoristických próz Stav beztíže Woodyho Allena.

Čtení s Respektem: https://fb.me/e/3fu0sY6RH

Stav beztíže: https://www.facebook.com/events/795052032262882?ref=newsfeed

 

Ve středu 14. 6. bude pro veřejnost otevřeno až od 20:00 z důvodu konání soukromé akce. Děkujeme za pochopení.

 

Vynahradíme si to ale hned další den koncertem spřátelených muzikantů Olina Nejezchleby (violoncello), Norbiho Kovácse (kytara), Jakuba Jedlinského (akordeon) a Pavla Fischera (housle). Dosud se všichni čtyři najednou na jednom jevišti nepotkali, tak si přijďte poslechnout, co z toho vznikne! Start ve 20:00.

Událost: https://fb.me/e/VEFrsSZ5

 

V pátek 16. 6. od 20:00 nás čeká další koncert - tentokrát dvojkoncert skupiny Krajina a zpěvačky Iry Mimosy. Irina průzračná hudba je uvitá z tiché melancholie, světla, něhy, větru a lásky. Krajina zas hledá cestu zpět ke kořenům hudbou na pomezí folklóru a metalových riffů.

Událost: https://fb.me/e/tIHU3vkv

 

No a to nejlepší na konec!!! V sobotu 17. 6. od 19:00 slavíme své první narozeniny v Krenovce na Žižkově! Určitě souhlasíte, že taková věc se pořádně oslavit musí, tak přijďte v co nejhojnějším počtu! Můžete se těšit na Roberta Nebřenského (Vltava), Milana Urzu z kapely První hoře a na afterparty v podání DJ Kalervo Salsa (Finsko) a Jam Sessions. Později večer se k nám připojí i spřátelení muzikanti z Respect festivalu!

Událost: https://fb.me/e/2zKFwlIHt