+Program+

mic_external_on
koncert
30. 07. 2024 08:00

Akustické léto #7

V létě to chce hrát nalehko! Akustický koncertní program komponovaný na základě otevřené výzvy. Zahrají začínající i zavedená jména hudební scény.

Na koho se můžete těšit během druhého večera?
Vystoupí Kluk z holdingu, George Silverman and the Mask, Yurii Savinskiy a Ondřej Galuška!
𝐊𝐥𝐮𝐤 𝐳 𝐡𝐨𝐥𝐝𝐢𝐧𝐠𝐮 – space folkový autorský projekt Jana Polanského (kytara, zpěv). Syrová poetika života v kulisách města a vztahů. V roce 2023 se svojí studiovou skladbou Můzy umístil na třetím místě v hitparádě internetového rádia Géčko
𝐎𝐧𝐝𝐫̌𝐞𝐣 𝐆𝐚𝐥𝐮𝐬̌𝐤𝐚 – hudebník a filosof. Se skupinou eggnoise nahrál čtyři kritiky ceněná alba (nominace na Anděla, ocenění Just Plain Folks Music Awards), se svým sólovým projektem The Odd Gifts dvě. Je spoluautorem soundtracku k filmu Jana Hřebejka Svatá čtveřice.
𝐘𝐮𝐫𝐢𝐢 – klavírista rusko-slovenského původu, žijící dlouhodobě v Čechách. Jeho autorská tvorba vycházející z klasiky je obohacena prvky jazzu, popu i folku. Mezi Youriiho zdroji inspirace najdeme Philipa Glasse, Dianu Krall, Agnes Obel, Haniu Rani či Nilse Frahma. Letos vydal Yurii autorskou desku landscapes.
𝐆𝐞𝐨𝐫𝐠𝐞 𝐒𝐢𝐥𝐯𝐞𝐫𝐦𝐚𝐧 𝐚𝐧𝐝 𝐭𝐡𝐞 𝐌𝐚𝐬𝐤 – skupinu George Silverman and the Mask založil zpěvák a kytarista George Silverman, ex člen undergroundové skupiny WC Band.
Vstupné dobrovolné.
+ program +