+Program+

mic_external_on
koncert
12. 07. 2023 19:00

Akustické léto v Čítárně #1

/EN below/

 

V létě to chce hrát nalehko! A proto pořádáme sérii letních akustických koncertů. Přijďte strávit příjemný večer k našemu baru a potěšit své uši poslechem začínajících i zavedených jmen hudební scény, která zahrají v akustické podobě. Jedinečná příležitost podpořit své favority*ky i objevit nové tváře a melodie! Během večera vystoupí 3-4 projekty, a to sólové i skupinové. Nikdy nevíte, co dostanete, ale jedno je jisté – bude to stát za to.

 

Line-up:
19:00-19:30 Empedoklův střevíc
19:50-20:20 Maarten Crefcoeur
20:40-21:10 Inženýr Vladimír
21:30-22:00 DEPO

 

Empedoklův střevíc – sólové hudební projekty Vojty Kouřímského. Na pódiu většinou vystupuje sám s kytarou, občas zazní i pár básní.
Facebook
Bandzone

 

Maarten Crefcoeur studoval hudbu, klavír, kytaru a zvukový design v Nizozemsku. Zahraje pár písní se svým kamarádem Heymem Langebroekem, který hraje na saxofon a kytaru. Mají i společný projekt The Zandloopers.
Facebook
IG: @maartencref

 

Inženýr Vladimír (sólo) je maximálně úsporná mutace kapely Inženýr Vladimír (rockband). V obou případech hraje k poslechu a opatrnému tanci písně tak veselé, že by snad mohly být i smutné (a naopak).

Facebook

YouTube

 

DEPO je tříčlenná amatérská kapela ve složení zpěv, kytara a bicí. Hraje převzaté písně všech žánrů od Čerešní po What’s up od 4non blondes:-)

Facebook

 

Vstup volný.

 

/EN/

 

 

Acoustic Summer in Čítárna Unijazz

 

In summertime, it's time to play it easy! That's why we organize a series of acoustic concerts. Come and spend a nice evening at our bar while listening to both beginning and experienced musicians. A unique opportunity to support your favorites and discover new faces and tunes!

 

Empedoklův střevíc – Vojtěch Kouřímský's solo music projects. He usually performs alone with his guitar, sometimes you can hear a few poems as well.
https://www.facebook.com/empedokluv.strevic.1/
Bandzone: https://bandzone.cz/empedokluvstrevic

 

Maarten Crefcoeur studied music, piano, guitar, and sound design in the Netherlands. He will be playing some songs with his friend Heyme Langebroek who plays saxophone and trumpet. Together they also have a project called The Zandloopers.
https://www.facebook.com/maarten.crefcoeur
IG: @maartencref

 

 

DEPO is a three-member amateur band including a singer, a guitarist, and a drummer. They play covers of all genres from Čerešně by Hana Hegerová to What’s Up by 4 Non Blondes.
https://www.facebook.com/depolockdownband

 

 

Inženýr Vladimír (solo) is the rockband of the same name in its most space-saving form. In both cases, their music invites not only for listening, but also for shy dancing. The songs are so joyful they could almost be sad (and the other way round).
https://www.facebook.com/inzenyrvladimir

 

 

Entry free.
+ program +