+Program+

mic_external_on
koncert
18. 07. 2023 19:00

Akustické léto v Čítárně #2

/EN below/

V létě to chce hrát nalehko! A proto pořádáme sérii letních akustických koncertů. Přijďte strávit příjemný večer k našemu baru a potěšit své uši poslechem začínajících i zavedených jmen hudební scény, která zahrají v akustické podobě. Jedinečná příležitost podpořit své favority*ky i objevit nové tváře a melodie!

Na koho se můžete těšit během druhého večera?

 

Party a existenciální krize, to je Adam Adam. Pohybuje se na pomezí blues, folku, soulu, lounge a country. Zahraje také obecně známé (a nepopulární) skladby.

Facebook

Soundcloud 

 

Marina Zoukova je zpěvačka a skladatelka. Základy má v punkrocku, ale aktuálně směřuje spíš k akustické poloze. Na Spotify má čtyři singly, z nichž nejnovější vyšel v červnu 2023.

Instagram: @marinazoukova

 

Ponětí je poklidné duo s poetickou náladou. Ve vlnách alternativního indie folku plují po pocitech, ve kterých se navzájem zrcadlíme.

Facebook

Instagram: @poneti_official

 

RHYECE O'NEILL je australský písničkář, muzikant, tulák, tesař, stavební dělník, lovec, odborový předák, DJ, básník a spisovatel, bluesman a pankáč v jedné osobě. Absolvoval turné nebo vystoupení s kapelami The Beasts of Bourbon, The Ape, The Brian Jonestown Massacre, Spencer P. Jones a dalšími.

Facebook

Instagram

Earth Music

 

LINE-UP:
19:00-19:30 Adam Adam
19:50-20:20 Marina Zoukova
20:40-21:10 Ponětí
19:30-22:00 Rhyece O’Neill

Vstup volný.

 

/EN/

Acoustic Summer in Čítárna Unijazz

In summertime, it's time to play it easy! That's why we organize a series of acoustic concerts. Come and spend a nice evening at our bar while listening to both beginning and experienced musicians. A unique opportunity to support your favorites and discover new faces and tunes!

Who is going to perform during the second evening?

Adam Adam will be playing blues-folk-soul-punk-lounge-country-existential crisis party tunes and general unpopular favorites.

Facebook

Soundcloud 

 

Marina Zoukova is a singer-songwriter, now living in Prague. She comes from a punk-rock background, but has recently shifted course into a more acoustic sound. She has 4 singles out on Spotify, with the latest one freshly released in June 2023.
Instagram: @marinazoukova

 

Ponětí is a calm duo with a poetic vibe. They are sailing on the waves of alternative indie folk, mirroring the feelings we all share.

Facebook

Instagram: @poneti_official

 

RHYECE O'NEILL is an Australian singer, songwriter, wanderer, carpenter, hunter, union leader, DJ, poet, writer, bluesman, and punker in one person. He had toured or performed with bands such as The Beasts of Bourbon, The Ape, The Brian Jonestown Massacre or Spencer P. Jones.

Facebook

Instagram: @ryeceoneill

Earth Music

 

LINE-UP:
19:00-19:30 Adam Adam
19:50-20:20 Marina Zoukova
20:40-21:10 Ponětí
19:30-22:00 Rhyece O’Neill

Entry free.

+ program +