+Program+

mic_external_on
koncert
08. 08. 2023 19:00

AKUSTICKÉ LÉTO V ČÍTÁRNĚ #3

/EN below/

V létě to chce hrát nalehko! A proto pořádáme sérii letních akustických koncertů. Přijďte strávit příjemný večer k našemu baru a potěšit své uši poslechem začínajících i zavedených jmen hudební scény, která zahrají v akustické podobě. Jedinečná příležitost podpořit své favority*ky i objevit nové tváře a melodie! Během večera vystoupí 3-4 projekty, a to sólové i skupinové. Nikdy nevíte, co dostanete, ale jedno je jisté – bude to stát za to.

 

Line-up:
19:00-19:30 Iranon
19:50-20:20 Daniel Vojtíšek
20:40-21:10 BARRA
21:30-22:00 Mojo Inn

Jan Bakeš alias Iranon se věnuje žánru Aira folk a aktuálně připravuje první desku.
IG: @iranon.airafolk

 

Dana Vojtíška můžeme asi nejlépe přiblížit jako moderního songwritera používajícího elektroakustické postupy, jehož vystoupení často zásadním způsobem ovlivňuje atmosféra daného místa. Folk, blues, jazz, world music a k tomu občasné rozostření až psychedelického vyznění...
Facebook
Web
YouTube
IG: @danielvojtisek

 

Barbora Reiterová alias BARRA hraje a zpívá o svých zkušenostech nejen z Portugalska, kde žila několik let, ale i z celé své dobrodružné cesty životem. Její texty vás vtáhnou za hranice "něčeho", její hudba vás příjemně povzbudí i uklidní.

Instagram: @barcarei

 

Mojo Inn je italská skupina, která hladce kombinuje své hudební vlivy do původních skladeb i coverů, čímž vytváří dynamickou žánrovou fúzi a spojuje klasický rock, funk a uhrančivé akustické melodie. Tvoří ji zpěvák a kytarista Graziano Fanizzi, houslista a kytarista Alexandros Goulas a klávesista Marco Ancona. Pomocí své nakažlivé energie kapela vyzývá k elektrizující hudební zkušenosti, jíž se nebudete moct nabažit!
Facebook
Instagram: @mojoinn.music

 

Vstup volný.

 

/EN/

 

Acoustic Summer in Čítárna Unijazz

In summertime, it's time to play it easy! That's why we organize a series of acoustic concerts. Come and spend a nice evening at our bar while listening to both beginning and experienced musicians. A unique opportunity to support your favorites and discover new faces and tunes!

 

Line-up:
19:00-19:30 Iranon
19:50-20:20 Daniel Vojtíšek
20:40-21:10 BARRA
21:30-22:00 Mojo Inn

Jan Bakeš aka Iranon plays Aira folk and is currently working on his debut album.
IG: @iranon.airafolk

 

The best way to describe Dan Vojtíšek is probably by saying he is a modern songwriter who uses electro-acoustic tools, and whose shows are often strongly influenced by the atmosphere of the venue. Folk, blues, jazz, world music, and sometimes even psychedelic chaos...
Facebook
Web
YouTube
IG: @danielvojtisek

 

Barbora Reiterová aka BARRA sings and plays about her experience not only from Portugal, where she lived for several years, but also from her adventurous journey through life. Her lyrics will bring you somewhere else, and her music is both uplifting and relaxing.
Facebook
Spotify
Instagram: @barcarei

 

Mojo Inn is an Italian ensemble that seamlessly weaves together their musical influences into original songs and covers, delivering a dynamic fusion of genres, blending classic rock, funk and captivating acoustic melodies. Featuring Graziano Fanizzi on guitar and vocals, Alexandros Goulas on violin, guitar, and vocals, and Marco Ancona on keyboards, with its infectious energy, the band creates an electrifying musical experience that leaves audiences wanting more.
Facebook
Instagram: @mojoinn.music

Entry free.
+ program +