+Program+

mic_external_on
koncert
14. 12. 2023 20:00

ZRUŠENO Iggy Mayerov + Evah

Je nám to moc líto, ale z důvodu onemocnění člena kapely je koncert zrušen. Náhradní termín řešíme. Děkujeme za pochopení.

 

Melancholické melodie, reverbem nasáklé kytary, výrazné synťákové linky, nekompromisní drum machine a texty o pomíjivosti vztahů a křehkosti duše. Alt-popová pražská čtyřka Iggy Mayerov v čele se zpěvačkou Terezou Dusilovou se poprvé zapsala do povědomí české scény v roce 2019 singlem Ride, který se dostal do finále soutěže Startér Radia Wave a otevřel jim dveře i do dalších českých rádií (Rádio 1, Expres FM). Debutové album Millenial Cliché pod producentským vedením Daniela Šubrta vyšlo v roce 2022. Aktuálně kapela spolupracuje s Lazer Vikingem, který produkoval jejich nové EP Lovesick a hostuje i na singlu Givin’ You Up. Klip k této skladbě v režii Petra Vlčka, inspirovaný filmy Wese Andersona a Karla Zemana, získal na YouTube přes 100 000 zhlédnutí.

Spolu s nimi vystoupí Evah, indie-popová zpěvačka a kytaristka původem z Uherskohradišťska. Její tvorba v sobě spojuje nitrozpytnou zasněnost a zkušenosti z působení v buskerské kapele Side Effect, která roku 2017 vydala album The Way We Are. V roce 2023 vydala Evah debutové sólové EP Transitions.

Vstup 180 Kč v předprodeji, 250 Kč na místě

Předprodej

Facebook

 

+ program +