+Program+

mic_external_on
koncert, literatura
12. 04. 2023 19:00

Lógrnight vol. 46

Každá party jednou končí. Lógr se vrací na místo, které před mnoha lety ještě v Jindřišské hostilo vůbec první Lógrnight.

 

Jak by řekli američtí klasikové *NSYNC, je čas říct Bye Bye Bye. Magazín Lógr končí a s ním i všechno krásné, co jeho redakce za těch téměř 12 let vytvořila a napsala. Přijďte tedy zamáčknout slzu a naposledy se sejít u příležitosti legendárního večírku Lógrnight.

A na co se můžete těšit? Na vystoupení jedinečné performerky Kateřiny Ká. Její přednášky patří vůbec k tomu nejlepšímu, co kdy na Lógrnight zaznělo. A to bylo do výčtu zahrnuto i vystoupení pána, který si sestrojil kytaru z krabice od bot. Ká si pro Lógří rozlučku připraví recitaci těch nejlepších (?!) českých překladů z karakoetexty.cz. Pamětníci minulého vystoupení možná vzpomenou na „hrom, hrom“ od Imagine Dragons nebo na „ty malá svůdnice, lákáš hada z úkrytu“ z dílny Tarkana. Tyhle bomby Kateřina Ká na své nové přednášce zcela jistě překoná. A kdo ví, třeba opět dojde na recitaci pověstného Lea Beránka.

Druhou třešničkou na dortu bude vystoupení post-undergroundové kapely Ziegler, která předvede konceptuální vyprávění Čapkova románu Válka s mloky skrz hudbu. Přece jste si nemysleli, že by se poslední večírek obešel bez kapky intoušiny! Navíc všichni členové kapely alespoň chvíli do Lógru přispívali – za všechny zmiňme kmenového redaktora, slovutného kritika a autora s nominací na Ortena Dominika Melichara.

Tombola bude, cool moderátor taky, nová i starší čísla Lógrů k prodeji jakbysmet. Tak přijďte, ať můžeme společně zapět Goodbye, my Lógr, goodbye, my friend!

Vstup volný.

+ program +