+Program+

mic_external_on
koncert
07. 03. 2024 20:00

Řekni mi: Ridina Ahmedová, Milli Janatková, Antonia Nyass

Interaktivní performance pro tři hlasy a publikum. Ridina Ahmedová, Millia Janatková a Antonia Nyass – tři výrazné osobnosti české hudební scény svou a capella vokální improvizací společně vytvářejí zvukovou stopu příběhů, které s nimi sdílejí diváci. Připravte si příběh, o který jste ochotni se podělit. Tři hlasy vám jej pošlou zpátky v hudební podobě, promění jej do zvuků, rytmů a melodií. Vzniká tím jedinečná atmosféra plná humoru i silných momentů.

Antonia Nyass je zakládající členkou a capella souboru Yellow Sisters, který získal ocenění Colours Talents nebo Spin the Globes Top Ten v žánru World Music. Je autorkou představení Řeky a atmosférický sbor. Je členkou improvizačního divadla Simony Babčákové Noa, které působí v Dejvickém divadle. Podílela se na představení One Human Show a vede osobité hlasové dílny.

Milli Janatková je autorkou autentických mezioborových projektů podporujících respekt ke zdraví, zodpovědnosti, rodové i kulturní historii. Za svou tvorbu získala ocenění v Čechách i zahraničí – LIT Talent Awards či The Independent Music Awards v New Yorku nebo Classic Prague Awards. Vydala čtyři alba Klid, prosím!, Hluboko, Mým kořenům a Proměna. Vedle vizuální tvorby a improvizace se věnuje zpěvu, hře na kytaru a bicí.

Ridina Ahmedová je zpěvačka, performerka a autorka. Vedle sólových koncertů je spolu s  Petrem Tichým součástí oceňovaného projektu HLASkontraBAS (nominace na cenu Anděl 2016). Dříve se věnovala jazzu a spolupracovala s řadou hudebníků (např. Floex nebo Vladimir 518). Byla přizvána jako host na pražský koncert Bobbyho McFerrina. Její autorský podcastový projekt Sádlo byl nominován na cenu Česká divadelní DNA 2021.

Vstup: 250 Kč v předprodeji, 300 Kč na místě v hotovosti

Předprodej

+ program +