+Program+

mic_external_on
koncert
22. 04. 2024 20:00

Rob Clamp + Bechy & Fee

Rob Clamp uvádí své debutové album Lost Soul do života sólovým koncertem v Čítárně Unijazz, který je součástí jeho britského a evropského turné.

Robova hudba je silně ovlivněna takovými osobnostmi, jako jsou Ben Howard, Tom Petty & The Heartbreakers a Bruce Springsteen – je plná skutečných životních zážitků, přednesená jeho vlastním podmanivým vypravěčským stylem, s akustickou kytarou doprovázenou paletou nožních perkusí. Rok 2023 byl pro Roba bohatý na události, vyprodal řadu koncertů v jižní Anglii, objevil se v pořadu BBC Introducing, vyhrál vysoce ceněnou soutěž "Purbeck Rising 2022", čímž se zapsal do britské folkové scény, a zvítězil na "Sofia International Singer Songwriter Festival 2022" v Bulharsku. 

Nestává se často, abyste se setkali s hlasem s takovou kontrolovanou silou: i v emocionálních výšinách a hloubkách písní si Robův hlas zachovává čistotu a soustředění, které jsou až příliš vzácné. Kamkoli ho písničkářství zavede, jeho hlas se přizpůsobí danému žánru, od popu přes folk až po klasiku.

Bechy & Fee, to je zpěvačka Kateřina s uhrančivým, křehkým vokálem a baskytarou, kterou doplňuje Filipova precizní akustická kytara. Spolu pak tvoří svěží autorský hudební celek plný emocí a nechají vás nahlédnout do svého zasněného světa. Svůj repertoár staví na melodických skladbách, které se proplétají různými žánry od folk-popu přes r’n’b až třeba po reggae.

Vstup: 180 Kč v předprodeji, 250 Kč na místě v hotovosti

Předprodej

 

+ program +