+Program+

mic_external_on
koncert
27. 01. 2023 20:00

Sépie z hor & Hubnutí řízené počítačem

Sépie z Hor je moderní "jazzová" kapela čtyř sehraných kamarádů a zkušených hudebníků, která se formovala v průběhu posledních pěti let hraním na českých festivalech, v klubech a na berlínských ulicích. V posledních dvou letech se kapela ustálila ve složení baskytara, saxofon, housle a bicí. Hudba je založena na improvizaci, experimentování a propracování opakujících se motivů. Živá vystoupení výborně sehraných muzikantů vyzařují živelnou energii a inspiraci. V roce 2022 vydala kapela své první album s názvem Děj se vůle soží, které se setkalo s úspěchem u fanouškovské základny kapely, ale i u lidí, kteří kapelu nikdy neslyšeli.

https://www.youtube.com/watch?v=FvztG7GOsnU&ab_channel=S%C3%A9piezHor

https://www.youtube.com/watch?v=eM9pVUdUPOA&ab_channel=S%C3%A9piezHor

 

Amébické Hubnutí řízené počítačem začalo jako klasické trio kytara-basa-bicí produkující neoklasické hodinové jamy. Po prozkoumání všech prostor, které trio nabízelo, se sestava rozšířila o trumpetu a poté dále na kvintet s klávesovými nástroji. Nyní vystoupí v sestavě:

Pavel Novotný-kontrabas, baskytara

Štěpán Hruška-trubka, křídlovka

Štěpán Dvořáček-klávesy

Jakub Šulík-bicí.

Hráči kombinují ozvuky jazzu, rocku a improvizované hudby pro vytvoření zcela nových zvukových struktur podněcující posluchačovu fantasii.

https://www.facebook.com/hubnutirizenepocitacem

Vstup: 150,- v předprodeji, 180,- na místě.

+ program +