+Program+

festival, koncert
16. 09. 2023 14:00

Zažít město jinak

Těšíme se na vás v Krenovce. Letos podruhé nabídneme kapely na dvou scénách, taneční představení, dílny pro děti, spousty jídla, pití, zábavy a pohody. Akci pořádá Krenovka (SUDOP Real, a.s.) společně s Tancem Praha/Poncem, Čítárnou Unijazz a Krenovkou Inkubátorem.

 

Program:

 

13:00 Komentovaná prohlídka – Krenovkou skrz naskrz

13:50 Věra Ondrašíková & kol.: STORIES – pohybové představení

14:30 Astor pije sólo – koncert – francouzský šanson

16:00 Viktor Černický: PRIMA session – taneční workshop s ukázkou

17:00 Komentovaná prohlídka – Krenovkou skrz naskrz

18:00 Marley Wildthing – indie-pop singer-songwriter

20:00 Monte Carlo Strippers – grunge/alternative rock/indie

21:20 Fire performance – Tereza Kerle – ohňová show

 

Dále pro děti v průběhu odpoledne:

  • sítotisk na trička
  • keramika s Bárou
  • malování pro děti na banerovinu s Terkou
  • skákání panáka
  • pohybové hry
  • buřty na ohni

 

Pro malé i velké – pití od Čítárny, jídlo od Denisy (i pro vegetariány)

Účinkující:

 

Astor pije sólo

Správné šansonové duo nemůže vzniknout jinak než nad sklenkou červeného vína. Časy francouzské bohémy, dozvuky ulic staré Paříže, hluboké prožitky každodenní reality, to vše se propilo do charakteru kapely Astor pije solo. Tato hudební dvojice čerpá především z repertoáru Edith Piaf, který občas dochutí argentinským tangem či žižkovskou polkou. Astor pije solo, svérázný hlas zbarvený energií francouzského šansonu doprovázený naléhavým zvukem akordeonu, Vám zaručeně zpříjemní letní soirée, ať už jste v Praze nebo na Montmartru.

Marley Wildthing

Marley Wildthing je rakouská zpěvačka hrající ve Vídni a v Praze. Vášeň pro hudbu do ní udeřila jako blesk a za pár let se naučila zpívat, hrát na několik nástrojů a produkovat vlastní hudbu. Zpěvem a kombinací nástrojů vytváří mnohovrstevnaté smyčkovité melodie, vokály a beaty, jež drží pohromadě její pozitivní energie a hluboký hlas. Mezi jednotlivými písněmi se snaží publikum bavit anekdotami ze svého soukromí.

Monte Carlo Strippers

Na přípravu tohohle explozivního drinku jsou potřeba dva díly pořádně nakopnutých kytar, jeden díl funky bicích, lehký splash distorted basy a to celé okořeněné unikátním zpěvem ve spiritu Laney Stalyeho. Nesmíme zapomenout na závěr přidat ozdobu ve formě psychadelických kytarových sól! Jestli chceš náš grungy/funky/alt. mix ochutnat, tak se vklidu posaď, barman už tahá skleničku.

 

Vstup volný.
+ program +