+ OPEN CALL: Akustické léto v Čítárně Unijazz / Acoustic Summer in Čítárna Unijazz +

/EN below/
V létě to chce hrát nalehko!
Zahrajte si v Čítárně Unijazz na jednom z našich letních akustických koncertů. Ať už rozjíždíte nový hudební projekt, nebo jste na pódiích už léta jako doma, u nás je vaše hudba v akustické podobě vítána. Pozvěte své nejbližší i svůj fanklub a přijďte se k nám v letním žáru příjemně zchladit a naladit. Během večera bude možnost vystoupení pro 3-4 projekty (sólisty*ky i vícečlenná uskupení – podmínkou je akustické hraní). Každý projekt dostane max. 30 minut hracího času a bude si moci během vystoupení vybrat peníze od publika „do klobouku / do futrálu“.
Technické podmínky:
- na stagi bude přívod elektřiny, max. jeden mikrofon se stojanem a aktivní reprobox na přizvučení zpěvu (hraje se tedy bez zvukaře a PA)
- vlastní zvučení (např. kombo 10-15W) pro kytaru, basu či klávesy je možné také použít. Nebude ale možné instalovat vlastní kompletní zvukovou techniku
- z bicích bude možné použít cajon, tamburinu nebo další akustické perkuse. Nebude možné použít plnou bicí sestavu
- žánrově se nechceme nijak omezovat, i my v organizačním týmu Čítárny si rádi rozšíříme obzory.
Vybírat z případné záplavy zájemců*kyň pak budeme hlavně zodpovědně k (d)uším poslouchajících.
Termíny koncertů (začátek vždy v 19:00):
úterý 16. 7.
úterý 30. 7.
úterý 13. 8.
úterý 27. 8.
V případě zájmu napište na e-mail annamarie@unijazz.cz
Deadline: neděle 23. 6.
/EN/
In summertime, it's time to play it easy!

Take part in one of our summer acoustic concerts. Whether you're starting a new musical project or have been performing on stages for years, your music in acoustic form is welcomed in our place. Feel free to invite your friends and fans and come to cool down and tune in to Čítárna Unijazz in the summer heat. During the evening, there will be space for 3-4 projects to perform (both soloists and groups – acoustic playing required). Each project will get max 30 minutes of playing time and possibility to collect money from the audience "into a hat / case" during the performance.
Technical conditions:
- there will be an electricity connection on the stage, max. one
microphone with stand and an active loudspeaker for the vocals
(without a sound engineer and PA)
- your own small sound equipment (e.g. 10-15W combo) for guitar, bass or keyboards can also be used. However, it will not be possible to set up your own complete sound equipment
- for percussion, it will be possible to use a cajon, tambourine or
other acoustic percussion. It will not be possible to use a full drum
kit
- we don't want to limit ourselves in terms of genre, we ourselves in Čítárna Unijazz would like to broaden our horizons.
In case there is an enormous amount of musicians who would like to participate, we are going to choose responsibly to the audience's ears and souls.
Dates of the gigs (start always at 7 PM):
Tuesday July 16
Tuesday July 30
Tuesday August 13
Tuesday August 27
In case of interest apply to annamarie@unijazz.cz
Deadline: Sunday June 23