+ Poslední dubnový týden +

Tento týden v Čítárně
V těchto chvílích probíhá další debata v rámci setkávání se vzácnými hosty*kami organizovanými Krenovkou, tentokrát s Janem Valdíkem, Martinem Nawrathem a enviromentálními tématy. Na co dalšího se ještě můžete těšit? Tenhle týden toho bude fakt hodně, tak pojďme na to!
Zítra, tj. v úterý 25. 4., se chystá další vzpomínkové povídání a hraní s Pavlem Skálou a Olinem Nejezchlebou, aktuálně věnované skupině ETC... V předprodeji je nyní už VYPRODÁNO, ale pár šťastlivců*kyň si bude moct koupit lístky i na místě, tak dorazte s předstihem!
Na středu 26. 4. se chystají hned dvě akce - přednáška Open House Praha o rozvoji Žižkova jakožto městské části a následně projekce z 16mm filmu s Postavou k podpírání jakožto hlavním bodem programu .
Čtvrtek bude tradičně ve znamení koncertu a to s expresivní šansoniérkou Janou Vébrovou, křtem jejího druhého alba Kameny ze dna a vzácnými jazzovými hosty.
V pátek 28. 4. se můžete těšit na básnickou performanci a čajový dýchánek v jednom, a to při příležitosti křtu nového vydání sbírky Jít nalehko japonského beatnického básníka Nanaa Sakakiho.
A v sobotu stejně jako ve středu hned dvojitý program - nejdřív se v průběhu odpoledne Čítárna roztančí v režii Tance Praha, protože budeme slavit Mezinárodní den tance. A v devět večer odehraje koncert skupina Land's Air s hosty.
Mezinárodní den tance: https://fb.me/e/RE0fmuAA