+ Třetí květnový týden +

Konečně se oteplilo a náš dvoreček už se na vás těší, juchů! A pokud k tomu budete chtít přidat i trochu té kultury, tenhle týden se můžete těšit na tyto akce:

Dnes 22.5. od 18:00 proběhne pravidelný Host Krenovky - tentokrát pan Petr Lapáček, milovník železnice, který své povídání zasvětí kolejím, mostům, tunelům a nádražím v okolí Krenovka.

Událost: https://fb.me/e/4pXP0tzQ4

Zítra od 19:00 bude naše pódium patřit Revolver Revue a vzpomínání na dva básníky - Filipa Topola a Cédrica Demangeota. Vystoupí divadelník Jakub Gottwald, překladatel Petr Zavadil a redakce Revolverky.

Čtvrtek 25. 5. bude klasicky ve znamení koncertu - od 20:00 bude hrát písničkářka Alen a zpěvák David Pomahač. Alen ve svých textech a hudbě pracuje s intimitou, křehkostí a pozoruhodnou hloubkou, David Pomahač založil známé urban folkového duo Kieslowski a nyní se vydal na sólovou dráhu.

A v sobotu vypukne sousedský festival Žižkovské mezidvorky! Mezi jednou odpoledne a sedmou večer vás čeká spousta zážitků, které připravujeme ve spolupráci s TANEC PRAHA, Krenovka Inkubátor a Krenovka.

Tak to nepropásněte!