+ Předposlední červnový týden +

Do konce června zbývají poslední dva týdny a potom pojedeme ve zvláštním režimu Akustického léta, k němuž jsme minulý týden vyhlásily*i open call. Akustické léto, to je série několika červencových a srpnových akustických koncertů! Pokud si u nás chcete zahrát - nebo někoho takového znáte - neváhejte se přihlásit tady. A teď už na tradiční týdenní přehled!

Zítra - v úterý 20. 6. - nás čeká třetí ze vzpomínkových večerů s Olinem Nejezchlebem a Pavlem Skálou, tentokrát zasvěcený Petru Kalandrovi, s nímž mají oba muzikanti spoustu zážitků jak z osobního, tak z profesního života. Start v 19:00!

Událost: https://fb.me/e/Oltq4nlL

Ve středu 21. 6. od 20:00 nám zahraje kapela Fanfán Tulipán, založená skladatelkou Eliškou Vidomus, svou originální symbiózu jazzu, funku, filmové hudby i šansonu s estonským kořením.

Událost: https://fb.me/e/3K80NAWx4

Ve stejný čas ve čtvrtek se můžete těšit na další koncert - tentokrát vystoupí písničkářka Helena Kalambová s kapelou. V její hudbě se potkávají prvky klasiky, etna či indie popu umocněné melancholií až snovostí.

Událost: https://fb.me/e/EcH6pGE9

A bez trocha literatury by to nebyla Čítárna, takže týden zakončíme páteční literární akcí - představením knihy Stefana Segiho Nekorektní literatura od 18:00. Po představení knihy bude následovat debata o vztahu literatury a společnosti a s tím související zodpovědnosti spisovatelů*lek.

Událost: https://fb.me/e/rUEuoueX0

Těšíme se na Vás!